Bobr

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Součástí každoročního udílení cen na Transpubliku je i cena Bobra. 

Jen velmi krátce. Bobra dostane motorkář - ka, který-á se zaslouží o co největší unikum celého závodu. Může to být cokoliv, co je unikátní vůči ostatním motorkářům. Ať už je to smůla při závodě - např. 10x píchlá pneumatika na 50metrech, nebo naopak neobvyklé štěstí - např. policajta, který zvedá plácačku, aby Vás pokutoval rychlost 200km-h v obci, trefí blesk a pod. 

Tato stránka eviduje všechny účastníky, kteří bobra dostali s krátkým popisem, jak k němu přišli. Bobr je zvíře putovní, tudíž pokud už bobra obdržíte, můžete se s ním mazlit jenom rok do dalšího TPC, kde si jej budete muset opět tvrdě vybojovat.

ROK 2018 - Hanča

Jak jsme slibovali, tak Bobr opět žije.

Tentokráte si jej zasloužila naše Hanička. Jela se za námi podívat na závod a skončila pod motorkou. Důrazně odmítala však starat se primárně o sebe a nechat osamocenou, někde zamčenou motorku a odjela i přes bolesti z akce domů - nějakých 250km! Až druhý den si teda nechala dát sádru, aby se neřeklo :-D. 


ROK 2017 - Neuděleno - padlo rozhodnutí!

Od příštího roku bude opět BOBR opět v provozu. Seženeme novýho :-).

ROK 2016 - Neuděleno - Bobr ztracen...

ROK 2015 - Kate Moss

Bobra dostal nejen za smůlu, ale taky za svojí šikovnost.  V první části závodu se mu podařilo vlítnout do příkopu, ale elegantně jím projel a mydlil to dál... holt kdo umí... ROK 2014 - ????

Také nemáme foto ani jméno...bohužel. 

ROK 2013 - Kaczenka - foto nedodala...

..............


ROK 2012 - Iceman

V tomhle případě smůla, bohužel moje :-). Po 100km od startu jsem trefil dodávku.


ROK 2011 - Moranka

Místo aby si šla zazávodit jako ostatní, tak pomohla s organizací a odřídila HelpCar vůz, za což jí smekáme klobouk a bobr jí právem náleží. Moranka je ta vlevo.


ROK 2010 - Syslica

Projela celý závod sama jako žena motorkářka. Tady je krásně vidět, že když se chce, tak se prostě jede a hotovo. Žádné výmluvy. Opravdová motorkářka!


ROK 2009 - John Rachot

Odjel závod s berlema na motorce a nedohojenou zlomeninou kotníku. Byl to slavnostně první udělený bobr.Aktualizováno (Pondělí, 23 Červenec 2018 18:21)